transplantace srdce – Příprava

Pokud je to myslel, že byste mohli mít prospěch z transplantaci srdce, budete vyzváni k místní nemocnice na počáteční posouzení.

Posouzení je ověřit, zda jste vhodného kandidáta (viz níže).

Máte-li jsou považovány za vhodné, po počátečním posouzení, budete pravděpodobně budou pozváni do nejbližšího transplantačního centra mít větší hloubkové posouzení.

další posouzení

V Anglii, existuje celá řada specializovaných transplantačních center, které provádějí transplantace srdce. Oni jsou

Účelem mající posouzení hlubší je vybudovat podrobnější obraz o aktuálním zdravotním stavu, a aby zjistil, zda existují nějaké základní problémy, které by mohly ovlivnit vaši vhodnost pro transplantaci.

Konečné rozhodnutí

Budete mít také možnost setkat transplantační tým a dozvědět se více o postup.

Než navštívíte transplantační centrum, možná zjistíte, že je užitečné napsat seznam otázek, které chcete zeptat transplantační tým.

Jako součást svého posouzení, může mít některé z testů popsaných níže

Celý proces posuzování obvykle trvá dva až čtyři dny.

Konečné rozhodnutí o tom, zda jsou vhodné pro transplantaci srdce se neprovádí jednou osobou, je to společné rozhodnutí ze strany transplantační tým jako celek.

Můžete být informován o rozhodnutí před opuštěním transplantačního centra. Nicméně, pokud váš případ není jednoduché, to může trvat několik týdnů, než jste řekl rozhodnutí.

Váš transplantační tým může rozhodnout, že jste

Čekání na vhodného dárce

V některých případech, další testy jsou nutné učinit konečné rozhodnutí, nebo může být odkazoval na jinou transplantačního centra pro druhý názor.

Při transplantaci srdce není vhodná

Čekací seznam

To může trvat několik měsíců, než bude k dispozici daroval srdce o správné velikosti a krevní skupiny.

Váš transplantační centrum může nabídnout podporu, poradenství a informace, zatímco vy čekat na vhodného dárce k nalezení. Budou plně vědom toho, že mnoho lidí najít tuto frustrující a děsivý zážitek.

V některých případech, plánované transplantace nemusí jít dopředu. To může být proto, že váš zdravotní stav se zhoršuje do takové míry, že transplantace již není považováno za bezpečné nebo účinná léčba.

Bohužel, někteří lidé umírají dříve, než bude k dispozici darované srdce.

Existuje potřeba než dárcovských srdcí k dispozici více transplantací, takže proces hodnocení používá rozhodnout, kdo může mít transplantaci srdce je striktní.

Operace také klade velký tlak na tělo, což znamená, že rizika mohou převážit potenciální přínos pro mnoho lidí.

Z tohoto důvodu, je osoba obvykle slouží pouze vhodným kandidátem, pokud jsou v poměrně dobrém zdravotním stavu (až na onemocnění, pro které vyžadují transplantaci).

Budete obvykle považovány za nevhodné pro transplantaci srdce, kdyby vás

Získání volání

Jakmile jste na aktivním čekací listině, transplantace centrum může vám pager, takže si můžete být kontaktován v krátké době.

Vhodným srdce může být k dispozici během několika dní, nebo to může trvat roky. Délka doby počkat bude záviset na vaší krevní skupiny, dostupnost dárců, kolik jiní pacienti jsou na seznamu, a jak naléhavé jejich skříně.

Přibližně jeden ze tří pacientů na seznamu transplantaci jsou příliš nemocní jít domů a budou muset zůstat v nemocnici, zatímco čekají na dárce srdce. Přednost se obvykle podává těmto pacientům.

Počkání, budete postaráno lékařem, který vám uvedené do transplantačního centra. Lékař bude mít transplantační tým aktualizovaný se změnami svého stavu. Další posouzení je někdy nutné, aby se ujistil, jste stále vhodné pro transplantaci.

Je-li nalezen vhodný dárce srdce, bude transplantační centrum vás kontaktovat a požádat, abyste jít do centra.

Když slyšíte z transplantačního centra

Na transplantačního centra, budete přehodnoceny rychle, aby se ujistil, vyvinuli žádné nové zdravotní stav. Ve stejné době, se druhý lékařský tým zkoumat dárci srdce.

V případě transplantace mít nejlepší šanci na úspěch, dárce srdce musí být transplantovány do čtyř hodin od vyjmutí z dárce.

Když je lékařský tým potvrdil srdce je vhodné, budete mít celkovou anestézii. Tento postup se musí provádět tak rychle, jak je to možné pro transplantaci mít nejlepší šanci na úspěch.

23/06 /

23/06 /