Transplantace slinivky břišní – Příprava

Je-li transplantace pankreatu považovány za vhodnou volbu, budete odkázáni k posouzení žádosti.

Cílem hodnocení je zjistit,

V průběhu inspekční prohlídky budete mít možnost setkat se s členy transplantační tým a klást otázky. Transplantace koordinátor bude působit jako hlavní kontakt a dát vy a vaše rodina podporu a poradenství. Budou také vysvětlit, co se děje v průběhu řízení a související riziko.

Čekání na dárce

V některých případech se před dosažením rozhodnutí může být požadováno další vyšetřování. To může zahrnovat testy, které pomáhají vyloučit ischemickou chorobu srdeční, jako je například

Výsledek posouzení může pomoci určit, zda

Vhodný dárce

Jakmile se na aktivní čekací listině, bude personál v transplantačním centru vzít své kontaktní údaje tak, aby vás mohli kontaktovat v krátké době, kdy bude k dispozici vhodný dárce orgánů.

Nalezení vhodného slinivku bude záviset na

Během čekání na vhodného dárce orgánu, aby se stal k dispozici, budete pod dohledem lékaře, který vás odkázal na transplantačního centra. Budou držet transplantační tým informovat o případných změnách svého stavu.

Když už jste na čekací listině pro transplantaci je důležité zůstat zdravý. To lze provést pomocí

Personál v transplantačního centra Vás bude kontaktovat, když je nalezen vhodný dárce slinivka. Pokud nenastaly žádné nové zdravotní problémy od vašeho hodnocení, budete požádáni jít do středu;. Od této chvíle byste měli

Budete mít rychlý přehodnocení na transplantačního centra. Jak jste se posuzuje, bude druhý lékařský tým zkoumat dárců slinivku. Transplantace musí být provedena co nejrychleji, aby byla zajištěna co největší šanci na to být úspěšný.

Jakmile je donor slinivka je potvrzen jako v dobrém stavu a je vhodný pro použití, transplantace může začít.

Existují tisíce lidí, kteří čekají na transplantaci. Dárcovství orgánů mohou přeměnit své životy