Tinitus – Příčiny

To není jasné, co přesně způsobuje hučení v uších, ale je to myšlenka být problém s tím, jak ucho slyší zvuky a jak se jim mozek interpretuje.

Mnoho případů jsou spojeny se ztrátou způsobenou poškozením vnitřního ucha sluchu, ačkoli asi jedna osoba v každé tři s podmínkou nemá žádnou zjevnou problém s ušima nebo sluchem.

Zvuky projít z vnějšího ucha až do vnitřního ucha, který obsahuje hlemýždě a sluchový nerv. Hlemýžď ​​je stočený, spirálové trubice obsahující velké množství citlivých vlasových buněk. Sluchový nerv přenáší zvukové signály do mozku.

Vnitřní poškození sluchu

Pokud se část hlemýždě je poškozen, bude to zastavit odesílání informací do mozku. Mozek pak může aktivně hledat “out” signály z částí hlemýždě, které stále fungují. Tyto signály pak může stát nadměrně zastoupeny v mozku, což může způsobit zvuky hučení v uších.

U starších lidí, poškození hlemýždě často se přirozeně vyskytuje s věkem. U mladších lidí, může být způsobena opakovanou expozicí nadměrnému hluku.

jiné příčiny

Stejně jako vnitřní poškození sluchu, existuje několik dalších možných příčin tinnitus. Tyto zahrnují

Méně často, hučení v uších může vyvinout v důsledku

JavaScript a Flash Player je zapotřebí k zobrazení volby nástroje.

vzácnější příčiny

JavaScript může být zapnuto prostřednictvím vašich možností prohlížeče. Pokud nemáte verzi Flash Player si můžete stáhnout zdarma Adobe Flash Player od Adobe Systems Incorporated první.

JavaScript a Flash Player je zapotřebí k zobrazení volby nástroje.

JavaScript může být zapnuto prostřednictvím vašich možností prohlížeče. Pokud nemáte verzi Flash Player si můžete stáhnout zdarma Adobe Flash Player od Adobe Systems Incorporated.

Media Poslední aktualizace

Je to nikdy příliš brzy nebo příliš pozdě, se starat o váš sluch. Jdi na “šumu” dietu chránit vaše uši před poškozením