Průjem – Clare příběh

TV producent Clare Gilbert dorazil do Bombaje na dvoutýdenní backpacking výlet a rychle sestoupil s nepěkný průjmu.

Cestoval jsem s přítelkyní. Měli bychom oba byli tvrdě pracují až do dne odjezdu a já bych prostě musel mé moudrosti zuby. Na rozdíl od nákupu vodicí knihu, měli jsme neudělali tolik přípravu.

Bylo to poprvé, co jsem byl v Indii a myslím, že hygiena nebyla vždy v popředí mé mysli. Nevím, kde jsem chytil infekci, ale nějaký čas v první den, jsem zvedl nejvíce nepříjemnou chybu.

První noc jsem šel na záchod každých 20 nebo 30 minut. Můj žaludek zraněn těžce a cítil jsem se hrozně. Bylo to stejně špatné pro mého přítele, protože ona nedostala žádnou spát.

Snažil jsem se jíst nějaké papáji, který hotelový manažer nedoporučuje, ale nepomohlo to. Ani Imodium. Nemohl jsem jíst za dva nebo tři dny, ale jsem pil balenou vodu tak často, jak to jen šlo. Postupně jsem se zlepšil a podařilo se nám pokračovat v naší cestě, i když jsem nikdy necítil úplně dobře.

Když se vrátila domů do Devonu, Clare pokračoval Necítíte po dobu několika týdnů. Přítel navrhl, Clare mohly vyvinout dlouhodobé symptomy, a vzala výživový doplněk, který tvrdí, že obnovení rovnováhy “dobré” a “špatné” bakterie.

Byl jsem zpátky do Indie a od té doby bylo naprosto v pořádku. Začal jsem brát probiotické doplněk, než jsem odešel, a byl opatrný s tím, co jedli a co snědl jsem ho vypnout. Naučil jsem se, že pokud jste opatrní, můžete se vyhnout průjem. A rozhodně to stojí za to dělat úsilí, aby byli opatrní.

Mnoho nemocí, jako je průjem cestujících, jsou chyceni z kontaminovaných potravin a vody. Zjistěte, jak se chránit