Obřízka u dětí – úvod

Mužská obřízka je chirurgické odstranění předkožky.

Předkožka je zatahovací záhyb kůže, která pokrývá konec penisu. Je to pokračování na kůži, která pokrývá celý penis.

Tato stránka se zaměřuje na obřízku u dětí ze zdravotních důvodů a kryty

Více informací o obřízce u dospělých ze zdravotních důvodů.

Obřízku u dětí mohou být prováděny za

Je normální, že chlapečka v předkožce, aby zatlačila (vytáhnout zpět) po dobu několika prvních letech života.

Proč se obřízka provádí

Kolem dvou let (nebo novější, v některých případech), předkožka by měla začít oddělovat přirozeně z hlavy penisu (glans). Úplné oddělení se vyskytuje ve většině chlapců ve věku pěti let.

U některých chlapců, předkožka může trvat déle, než se oddělí, ale to neznamená, že je tu problém – to bude obvykle jen odpojit v pozdější fázi.

Vzhledem k tomu, předkožka začne oddělovat od hlavy penisu, může se zobrazit předkožka “balonem ven”, když vaše dítě prochází moč. To může občas vést k infekci (balanitidou), ale toto balonem obvykle usadí s časem.

Nikdy se nesnažte násilím předkožku vašeho dítěte zpět, protože to může být bolestivé a poškodit předkožku.

To je vzácné pro obřízku být doporučena ze zdravotních důvodů u dětí. Je to proto, že další, méně invazivní a méně riskantní ošetření jsou obvykle k dispozici.

Následující podmínky ovlivňují penis a ve vzácných případech může vyžadovat obřízku

Jak předkožka vyvíjí

Tyto podmínky mohou být často úspěšně léčena non-chirurgické léčby, které se často snažili dřív, než se považuje za obřízku.

Lehčí případy fimózy mohou být léčeny topickými steroidy, zjemňuje pokožku a usnadňují předkožka zatáhnout. Nicméně, může být nutné v případě, že obřízku předkožka je poškozen a nebude klouzat zpět přes hlavu penisu. To je před pěti let věku velmi vzácné.

V parafimóza, zdravotnický pracovník může třít lokální anestetikum gel na hlavu penisu (glans), které pomáhají snižovat bolest a zánět. Oni pak mohou vyvíjet tlak na žaludu, zatímco tlačí předkožku dopředu. V závažných případech, lokální anestetikum gel může být aplikován a malá štěrbina provedena v předkožky pomoci zmírnit tlak.

Balanitis a balanitis xerotica obliterans může někdy být úspěšně léčit pomocí kortikosteroidů, masti, gely nebo krém, antibiotické krémy nebo antimykotické krémy.

Zdravotní důvody pro obřízku

Většina infekce močových cest jsou mírné a mohou být léčeny antibiotiky. Nicméně, opakované infekce močových cest může občas dojít k poškození ledvin. Například, v případě, že chlapec má vrozenou vadu, která způsobuje únik moči zpět do ledvin, bakterie se mohou šířit z předkožky, močí, a infikovat ledviny. V takových případech lze doporučit obřízka.

Obřízka se většinou provádí na denním základě pacienta. To znamená, že vaše dítě bude přijat do nemocnice ve stejný den, kdy podstoupit operaci a nebude muset zůstat přes noc.

Vaše dítě nebude moci jíst ani pít před tím, než chirurgický zákrok – budete dostávat detailní informace v dopise.

Postup

Poté, co byl přijat do nemocnice, bude vaše dítě vidět chirurgem, který bude provádět postup. Budou vysvětlovat operaci podrobněji diskutovat o jakékoliv obavy a odpovědět na jakékoliv dotazy máte. Budou také požádat, abyste podepsat formulář souhlasu, takže vaše povolení k provozu.

Anesteziolog bude také navštívit vaše dítě před operací. Vaše dítě bude obvykle mít celkovou anestézii, takže bude v bezvědomí v průběhu celého řízení a neschopný se cítit žádnou bolest nebo nepohodlí.

Obřízka je relativně jednoduchý postup. Předkožka se odstraní těsně za hlavu penisu skalpelem nebo chirurgické nůžky. Jakékoliv krvácení může být cauterised (přestali používat teplo). Zbývající okraje kůže sešity dohromady s použitím rozpustné stehy. Bude to trvat až šest týdnů penis vašeho dítěte, aby plně uzdravit.

Po operaci bude obvaz kladen přes penis vašeho dítěte chránit ránu. Bude odstraněna dříve než Vaše dítě jde domů. Vaše dítě bude moci domů poté, co on prošel moči, což může být poněkud nepohodlné na prvním místě.

penis vašeho dítěte bude bolest a zánět po dobu několika dní po operaci. Mast mohou být předepsány pouze na několik dní pomoci oblast léčit. Vaše dítě bude také vyžadují pravidelnou úlevu od bolesti, ve formě paracetamol nebo ibuprofen, po dobu alespoň tří dnů.

To může být pohodlnější pro vaše dítě nosit volné oblečení (nebo žádné oblečení vůbec) na jejich spodní polovině po dobu několika dní po operaci. Močení v vanou nebo sprchou může být také pohodlnější pro ně.

Zotavuje po obřízce

Vaše dítě bude mít možnost se vykoupat v den po operaci. Měl by se vyhnout jízdě na kole nebo jiné hračky sedíte na dokud některý otok šla dolů. Vaše dítě by měl být schopen vrátit se do školy nebo školky asi týden po operaci. Ujistěte se, že řekněte školu nebo školku o operaci.

Ve většině případů bude navazující schůzka nebude nutné. Nicméně, měli byste kontaktovat svého lékaře nebo nemocniční péče tým, pokud

Rizika obřízky

Rizika spojená s circumcisions když prováděny kvalifikovanými a zkušenými lékaři jsou malé.

Hlavním rizikem je krvácení, a to jak v průběhu a po operaci. Chirurg se utěsnění jakékoliv krvácení v průběhu řízení, a obvaz aplikován poté bude absorbovat jakékoli další krvácení. Nicméně, vyhledejte lékařskou pomoc, pokud penis vašeho dítěte pokračuje krvácet po návratu domů.

K dispozici jsou také rizika spojená s celkovou anestézií, jako mají závažné alergické reakce (anafylaxe). Nicméně, tato rizika jsou malé. Anesteziolog bude před zahájením provozu vašeho dítěte vysvětlí rizika pro vás. Můžete si také přečíst více o komplikace a rizika celkové anestezii.

Vaše dítě může mít bolesti hlavy nebo pocit nevolnosti nebo závratě poté, co celkovou anestézii. Nicméně, tyto nežádoucí účinky by měly rychle ubíhají.

K dispozici je také malé riziko infekce poté, co měl obřízku.

22/01 /

########

Zjistit o phimosis, což je stav, kdy předkožka je příliš těsný, aby se zdvihne nad hlavu penisu