náhrada kolenního kloubu – Příprava

Zvolit specialistu, který provádí náhradu kolenního kloubu pravidelně a mohou diskutovat o své výsledky s vámi.

To je ještě důležitější, pokud máte druhý nebo další náhradu kolenního kloubu, která je známá jako náhrada kolenního kloubu revize, což je více obtížné provést.

Místní webové stránce nemocnice důvěra ukáže, které odborníci v dané oblasti provést náhradu kolenního kloubu. Lékař může mít také doporučení, nebo zařídit pro vás následovat intenzivnější program obnovy.

Jak se mohu připravit jít do nemocnice?

Také si můžete přečíst návod na čekacích dob.

Je vhodné nebrat cennosti, šperky nebo velké sumy peněz do nemocnice s sebou. Požádejte přítele, aby pečovat o své cennosti, pokud nechcete nechat doma.

Jak se mohu připravit na operaci?

Přečtěte si více informací o přípravě na operaci.

Zůstat tak aktivní, jak můžete. Posilování svalů celého kolena pomůže vaše zotavení.

Pokud můžete, i nadále brát jemné cvičení, jako je chůze a plavání, v následujících týdnech a měsících před svého operation.You může být odkazoval se na fyzioterapeuta, který vám poskytne užitečné cvičení.

Pár týdnů před operací, budete obvykle vyzváni k účasti na předoperační posouzení kliniku pro splnění svého lékaře a další členy chirurgického týmu. Vám může být nabídnuta intenzivnější program obnovy.

Budou mít anamnézu, vyšetří a organizovat veškeré testy (například krevních testů a testů moči), EKG (elektrokardiogram) a X-paprsky potřeba se ujistit, že jsou dostatečně zdravé pro anestetikum a chirurgie.

Vezměte seznam nějaké léky, které užíváte. Některé léky revmatoidní artritida potlačení imunitního systému, které mohou ovlivnit hojení. Z tohoto důvodu, můžete být požádáni, aby přestat užívat své léky před chirurgickým zákrokem. Pokud budete mít jakékoliv antikoagulancia (na ředění krve léky), mohou rovněž je třeba zastavit před operací. Váš lékař vám poradí na alternativní léky.

Tam může být letáky, brožury a videa se dívat na nebo odnést, které vám mohou poskytnout více informací o provozu.

Co se bude dít před operací?

Přečtěte si více informací o vidět specialistu před operací.

Co je Národní Společný registr?

Společný registr National (NJR) shromažďuje údaje o kolenních náhrad provedených v Anglii a Walesu. I když je dobrovolná, je třeba registraci. To umožňuje NJR sledovat náhrad kolena, takže si můžete být identifikována, pokud nějaké problémy vyvstanou v budoucnosti.

Registru také vám dává možnost podílet se na průzkumu zpětné vazby pacienta.

Je to důvěrné, a máte právo pod Freedom of Information Act vidět, co podrobnosti jsou vedeny o vás.

Pokud lékař navrhl možná budete potřebovat operaci, je tato příručka pro vás