Klinické studie a lékařský výzkum – Definice

Klinické hodnocení je typ klinického výzkumu, který porovnává jedno ošetření s jinou. To může zahrnovat pacientům nebo zdravým lidem, nebo obojí.

Malé studie produkují méně spolehlivé výsledky než velké, takže studie musí být často prováděny na velký počet lidí, než výsledky jsou považovány za dostatečně spolehlivé.

Lékaři a další zdravotníci a pacienti potřebují důkazy z klinických studií vědět, které léčby fungují nejlépe. Bez tohoto důkazu, je tu riziko, že by lidé mohli dostat ošetření, které nemají výhodu odpadní zdroje, a může být dokonce škodlivé.

Proto klinické studie jsou důležité

Klinické studie pomůže zjistit, jestli

Mnoho způsobů léčby byly testovány v klinických studiích. Ale důkazy pro některé léčby je neúplný. Přečtěte si více o tom, co nevíme.

Co klinické studie lze zjistit

Cílem informovat pacienty o výzkumu je pro ně relevantní a nabídnout více pacientům možnost účastnit se v klinických studiích, pokud chtějí.

Klinické studie může pomoci

Pokusy řídit soubor pravidel, známý jako protokol, aby bylo zajištěno, že jsou dobře navrženy a tak bezpečné, jak je to možné, měří správné věci správným způsobem a výsledky jsou smysluplné. Kompletní protokol by měl být pro každého, kdo zvažuje účast na studii a chce to vidět dispozici.

Mnoho klinických studií jsou navrženy tak, aby ukázal, zda pracují podle očekávání nových léčiv. Tyto výsledky jsou odeslány do léčiv a zdravotnických výrobků regulační agentura (MHRA). MHRA poté rozhodne, zda k tomu, aby společnost, která tento přípravek, aby ji trh pro konkrétní použití.

Přečtěte si více o bezpečnosti a regulace.

Pokud jste byli léčeni pro zdravotní stav, můžete být dotázáni, zda chcete být součástí procesu. Možná vás bude zajímat dozvědět se o studiích, které se konají, takže si můžete dobrovolně připojit jeden.

Více informací o účasti v klinických studiích, včetně toho, jak se připojit k soudu.

Zadání soud

Testování Léčba Interaktivní (TTi) webová stránka obsahuje video a audio materiál a kreslené filmy a hry s vysvětlením, jak fair Testy jsou prováděny.

Testovací procedury Interaktivní

Pokud se chcete dozvědět více o lékařském výzkumu, můžete také testování Ošetření knihu zdarma stáhnout z webových stránek TTI.

Zjistěte si, co dělá MHRA, aby zajistily léčiv a zdravotnických prostředků práci a jsou bezpečné