Fobie – Příčiny

Fobie může vyvinout během dětství, dospívání nebo v rané dospělosti.

Jsou to často spojeno s děsivou událost nebo stresující situaci. Nicméně, to není vždy jasné, proč dojít k některé fobie.

Specifická nebo fóbie, jako je strach z výšek (strach z velkých výšek), se obvykle objeví v průběhu dětství.

Specifické nebo specifické fóbie

Fóbie může být často spojeno s možností předčasného negativní zkušenosti z dětství. Například, pokud jste v pasti v uzavřeném prostoru, když jste mladí, může se vyvinout strach z uzavřených prostorech (klaustrofobie), když jste starší.

Je to také myslel, že fobie může být někdy “naučili” od útlého věku. Například, pokud někdo z vaší rodiny má strach z pavouků (pavouků), můžete také vytvořit stejný strach sami.

komplexní fobie

Dalšími faktory v rodinném prostředí, jako mají rodiče, kteří jsou zvláště úzkost, mohou také ovlivnit způsob, jakým se vypořádat s úzkostí později v životě.

Není známo, co způsobuje složité fóbie, jako agorafobie a sociální fobie. Nicméně, to je si myslel, že genetika, mozek chemie a životní zkušenosti mohou všichni hrají roli v těchto typů fobií.

Fyzické reakce (symptomy) Osoba, která zkušenosti, kdy se potýkají s předmětem jejich obav jsou reálné a nejsou jednoduše “ve své hlavě”.

Tělo reaguje na hrozbu tím, že uvolňuje hormon adrenalin, který způsobuje příznaky, jako jsou

Hilary Fraser, pohled či zmínka o zvratky je dost vyvolat záchvat paniky.