Akné – Komplikace

Akné jizvy někdy může vyvinout jako komplikace akné. Jakýkoli typ akné místě může vést k jizvení, ale je běžnější, když nejzávažnější typy skvrn (uzliny a cysty) roztržení a poškození kůže v okolí.

Jizvení může také dojít, pokud si vyberete nebo zmáčknout své skvrny, proto je důležité, aby se to udělat.

Existují tři hlavní typy jizev po akné

léčbu zjizvení

Léčba akné jizvy jsou považovány za typ kosmetické chirurgie, který není obvykle k dispozici na internetu. Nicméně, v minulosti, výjimky byly provedeny, když bylo prokázáno, že akné jizvy způsobilo vážné psychologické utrpení.

Navštivte svého lékaře, pokud uvažujete s kosmetickou chirurgii. Budou mít možnost diskutovat možnosti s vámi a poradí vám, jaká je pravděpodobnost, že bude-li postup proveden na internetu.

Deprese

Mnoho soukromých klinik nabízejí léčbu akné jizvy. Ceny se může široce měnit (od 500 do více než £ £ 10,000), v závislosti na typu požadované léčby.

Na webových stránkách Britské asociace estetických plastických chirurgů poskytuje více informací o soukromém léčby k dispozici ve vaší oblasti.

Je důležité mít realistická očekávání ohledně toho, co kosmetické ošetření lze dosáhnout. Zatímco léčba může určitě zlepšit vzhled vašich jizev, nebude schopen se jich zbavit úplně.

Po léčbě akné jizvení, většina lidí si všimnout zlepšení o 50 až 75% v jejich vzhledu.

Některé z dostupných způsobů léčby akné jizvy jsou vysvětleny níže.

Dermabrasion zahrnuje odstranění vrchní vrstvy kůže, a to buď pomocí laserů nebo speciálně vyrobený drátěný kartáč.

Po zákroku bude vaše pleť vypadat červené a bolest po dobu několika měsíců, ale jak se léčí byste měli zaznamenat zlepšení vzhledu vašich jizev.

Podpora

Laserové ošetření může být použita k léčbě mírné až středně těžké akné zjizvení. Existují dva typy ošetření laserem

Make-up

Punč techniky se používají k léčbě cepín jizvy a vagonu jizvy. Existují tři druhy punče techniky

Subcision je chirurgická léčba, která může být použita k léčbě válcování jizvy. Během chirurgického zákroku, je horní vrstva kůže se odstraní z podkladové zjizvené tkáně. To umožňuje krev do bazénu pod postiženou oblast. Krevní sraženina pomáhá tvoří pojivové tkáně, která tlačí nahoru postupový jizvu, takže je na úrovni se zbytkem povrchu kůže.

Jakmile subscision byla dokončena, další zpracování, jako je například ošetření laserem a dermabrasion, mohou být použity pro další zlepšení vzhledu jizvy.

Akné může často způsobit intenzivní pocity úzkosti a stresu, což může někdy dělat lidi s podmínkou získání sociálně stažena. Tato kombinace faktorů může vést k lidem s akné objevuje deprese.

Můžete být v depresi, jestliže během posledního měsíce jste často pocit, dolů, v depresi nebo beznaděj a mají malý zájem nebo radost, jak věci dělat.

Pokud si myslíte, že vy nebo vaše dítě může mít depresi, je důležité mluvit se svým lékařem.

Léčby deprese patří terapií založených na rozhovoru, jako je kognitivně behaviorální terapie a typ antidepresiv zvaných selektivní inhibitory zpětného vychytávání serotoninu (SSRI).

Přečtěte si více o léčbě depresí.

V současné době neexistuje hlavní charita nebo podpůrná skupina pro lidi postižené akné v Anglii.

Existuje však celá řada neformálně provozují vývěsky a blogy o akné na webu. Možná zjistíte, že podpůrná přečíst o zkušenostech druhých života s akné.

Například talkhealth poskytuje zdarma podporu akné a informace komunity.

Charitativní Get Connected také má webové stránky a linku pomoci pro teenagery a mladé lidi s emoční a jiné problémy.

Make-up může pomoci zakrýt jizvy a může být zvláště užitečná pro obličejové jizvy,. Maskovací make-up speciálně navržen tak, aby zakrýt jizvy je k dispozici na přepážce v lékárnách. Případně požádejte svého lékaře o radu.

Důležité věci zjistit a otázky se ptát, když hledáte na klinikách nebo výběru lékaře

Zjistěte, jak vybudovat svůj emoční odolnosti, které vám pomohou vypořádat se s vzestupy a pády života